Obóz sportowy - Darłowo 2018

OBÓZ SPORTOWY DRUŻYNY MAZOWSZE MIĘTNE ROCZNIK 2006-2007 DARŁOWO 2018

miejsce: Pokoje Gościnne „Osada”

adres - ul. Kossaka 8, 76-150 Darłowo

tel. (94) 314-65-37, 602-456-185

adres strony internetowej - http://www.darlowo.nadmorzem.net/osada

kadra trenerska:

- trener Tomasz Talarek - kierownik obozu, trener rocznika 2002/2003

- trener Paweł Kępka - opiekun, trener rocznika 2006/2007

- trener Robert Baczewski - opiekun, trener bramkarzy

OBÓZ ZOSTAŁ OFICJALNIE ZGŁOSZONY DO MAZOWIECKIEGO KURATORIUM OŚWIATY.

Każdy może sprawdzić to na stronie: https://wypoczynek.men.gov.pl, wpisujemy datę obozu oraz organizatora, czyli ULKS Mazowsze Miętne, a następnie "szukaj" i wyświetla się nam nasz obóz.

przewoźnik - Przewozy Autokarowe Krzysztof Majewski

TERMIN: od 1.08.2018 do 10.08.2018

WYJAZD: zbiórka w środę 1.08.2018r.  o godzinie 7:45

UCZESTNICY:

LISTA ZAWODNIKÓW ULKS MAZOWSZE MIĘTNE ROCZNIK 2006-2007 WYJEŻDŻAJĄCYCH NA OBÓZ SPORTOWY – WAKACJE 2018

Lp.

18.

Talar Piotr

WYMAGANIA OD UCZESTNIKÓW

1. Wypełnienie i oddanie „Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Wypoczynku”

2. Po przyjeździe na miejsce, czyli do ośrodka „Osada”, wszyscy uczestnicy wyjazdu zapoznani zostaną z obowiązującymi ich podczas obozu regulaminami:

- regulamin obozu

- regulamin ośrodka "Osada"

- regulamin plaży miejskiej w Darłówko

3.Zgoda na udział w obozie równoznaczna jest z zaakceptowaniem zapisów regulaminów.

Regulamin obozu sportowego otrzymał (wraz z kartą wypoczynku) i podpisał każdy uczestnik obozu.

4. Dodatkowe postanowienia dotyczące rocznika 2006/2007 (każdy z drużyny zobowiązany jest pamiętać  o nich o każdej porze dnia i nocy!!)

I. W czasie zajęć, ze względu na bezpieczeństwo, uczestnicy zobowiązani są ściśle stosować się do poleceń opiekunów.

II. Należy bezwzględnie przestrzegać programu obozu oraz planu dnia (wszyscy razem i o tej samej godzinie jedzą posiłki, trenują, czy odpoczywają).

III. Zabrania się samowolnego odłączania od grupy i opuszczania miejsca gdzie ona przebywa (np. stołówka, boisko piłkarskie, domek)

IV. Szczególne warunki bezpieczeństwa i posłuszeństwa obowiązują podczas kąpieli i przebywania w okolicy wody (regulamin kąpieli przedstawiony zostanie uczestnikom pierwszego dnia pobytu).

V. Obowiązkiem każdego jest informowanie trenera przed przystąpieniem do zajęć treningowych o jakichkolwiek problemach zdrowotnych, kontuzjach, złym samopoczuciu oraz zawsze informowanie o wszelkich problemach, konfliktach, sytuacjach niebezpiecznych lub nietypowych.

VI. Wszystkich obowiązuje przestrzeganie godzin ciszy nocnej – podczas obozu sportowego właściwy wypoczynek jest równie ważny jak sam trening.

VII. W okresie pobytu na obozie obowiązuje zakaz jedzenia chipsów, lodów oraz picia słodkich i gazowanych napojów (typu coca-cola, fanta, krzyś).

SPRAWY RÓŻNE

1.Każdy uczestnik obozu będzie miał zagwarantowany dostęp do butelkowanej wody pitnej, bez jakichkolwiek ograniczeń.

2. Nie przewiduje się specjalnie wyznaczonego dnia odwiedzin Rodziców, a jeżeli sytuacja tego wymaga proszę o wcześniejsze umówienie się z trenerem.

2. Pieniądze(tzw. kieszonkowe), które otrzymuje na czas wyjazdu każdy z uczestników obozu mogą zostać przekazane na przechowanie do trenera (najlepiej w drobnym nominale). Trener wypłaca na życzenie poszczególnych osób potrzebną kwotę np. na zakupy.

3. Uczestnicy obozu będą mieli dostęp do swoich telefonów komórkowych każdego dnia po obiedzie (ok.14:00-15:00, godzina ta może ulec zmianie, w zależności od szczegółowego planu dnia) oraz po kolacji, aż do godziny ciszy nocnej (ok.19:30 – 22:00 godzina ta może ulec zmianie, w zależności od szczegółowego planu dnia). W pozostałym czasie telefony zostaną zebrane i przechowane przez trenera.

Można w ogóle nie zabierać telefonów komórkowych.

4. Organizator nie bierze odpowiedzialności za zabrane przez uczestników rzeczy drogocenne np. drogi telefon, tablet, łańcuszek itp.

5. Wszyscy uczestnicy obozu zostali dodatkowo ubezpieczeni na czas wyjazdu w firmie ubezpieczeniowej "Warta" (szczegółowe warunki ubezpieczenia dla zainteresowanych u kierownika obozu).

KILKA POMOCNYCH INFORMACJI, CO ZE SOBĄ ZABRAĆ

1. Pełen sprzęt sportowy umożliwiający uczestnictwo w treningach: buty – najlepiej dwa rodzaje z płaską podeszwą oraz z korkami, skarpetki, spodenki, koszulki, dresy, cienką kurtkę przeciwdeszczową tzw. ortalion, (koszulki i skarpety po kilka sztuk)

2. Strój meczowy (niebieski oraz szary), ten w którym gramy w lidze oraz zielone koszulki treningowe

3. Koniecznie ochraniacze na piszczele

4. Ubrania i obuwie na przebranie po treningu, w tym kilka rzeczy ciepłych w razie braku pogody

5. Strój kąpielowy: kąpielówki, klapki, ręczniki, zwracam uwagę na fakt, iż będziemy trenować dwa razy dziennie, po każdym treningu obowiązuje kąpiel, dlatego potrzebna jest większa ilość ręczników i koniecznie klapki pod prysznic

6. Torba treningowa lub plecak, aby zmieścić: koszulkę, spodenki, getry, buty, picie podczas wyjścia na trening lub aby zmieścić ręcznik, kąpielówki ... , podczas wyjścia na plażę

7. Rzeczy do higieny osobistej (szczoteczka do zębów, pasta, mydło, szampon)

8. Zabezpieczenie przed słońcem; czapeczka, okulary przeciwsłoneczne, kremy UV (duży filtr min 15, dostosowany do karnacji i poziomu aktualnej opalenizny)

9. Środek przeciw komarom

11. Legitymację szkolną (w ostateczności inny dokument tożsamości koniecznie ze zdjęciem)

Nie zabieramy:

1. Jedzenia (słodyczy, owoców, itp.) oraz picia. Można zabrać prowiant wyłącznie na czas podróży autokarem, potem posiadamy pełne wyżywienie oraz dostęp do sklepu spożywczego.
  2. Zbyt dużej ilości rzeczy, szczególnie tych mało potrzebnych podczas obozu sportowego (np. spodnie w kant oraz pantofle lub duża tuba żelu do włosów :)

Jeżeli pojawią się zapytania proszę o kontakt.