Kolejka 1 rundy wiosennej sezonu 2015/2016

W 1 kolejce rundy wiosennej rozegraliśmy jeden mecz w III lidze okręgowej. Gościliśmy u siebie zespół STF Champion Warszawa.

Rozegraliśmy przyzwoite spotkanie, w którym nie brakowało z naszej strony zaangażowania, walki oraz determinacji (przynajmniej u większości zawodników). Mimo, iż nie udało nam się wyjść z tego pojedynku zwycięsko, to zaprezentowaliśmy kilka bardzo ciekawych akcji ofensywnych, no i strzeliliśmy 4 bramki.

Dużo pracy czeka nas odnośnie gry w obronie. Tracimy łatwe bramki, w większości wynikające z naszych błędów lub wręcz nieporadności. Zwracam uwagę, także na fakt iż nie da się wygrać meczu, jeżeli gole traci się seriami (początek meczu 0:3, końcówka meczu ze stanu 4:4 na 4:7).

Potrzeba także pewności siebie. Zaczynamy mecz wystraszeni spięci i pogubieni. Potem jest coraz lepiej.

Mecz: Mazowsze Miętne - STF Champion Warszawa

Wynik:                        4 - 7

Strzelcy: Świętulski Filip

Szczawiński Wojtek x 2